fbpx
  • Oбразование, изкуство и спорт | Education, arts and sports

График-Център-Дарба-03.2020г.

График Център „Дарба” – март 2020 г.
Час / ДенЗалаПонеделникВторникСрядаЧетвъртъкПетъкСъботаНеделя
8:40Зала 3Клaсическа йога
08:40 – 09:40
10:00Актьорско майсторство за възрастни 20+
10:00 – 12:00
Зала 3• • • • Интегрална йога
10:00 – 11:30
11:00Зала „Изкуства” • • • • • Руски език с Люси
11:00 – 12:30
Зала „Language Academy”• • • • • Китара – 45 мин.
между 11:00 – 17:00
14:00Зала „Естествени науки”• • • • • Ателие по Керамика 1-2 ч.,
между 14:00 – 19:00
14:15Зала 2• • • Балет
14:15 – 15:15
Балет
14:15 – 15:15
Зала 6 • • • • Китара – 45 мин.
между 14:15 – 18:00
Зала „Музика”Китара – 45 мин.
между 14:15 – 18:00
• • 
14:30Зала „Language Academy”Английски език с Алис (начинаещи)
14:30 – 16:00
Английски език с Алис (начинаещи)
14:30 – 17:00
15:00Зала 1• • • Цирк – юнисайкъл,
жонглиране и акробатика деца
15:00 – 16:30
• Цирк – безплатно; 1-вата събота от месеца
15:00 – 16:00
Зала 3• • • • Йога за деца с Цвети
15:00 – 16:00
Зала 6 Арфа – 45 мин.
между 15:00 – 18:00
Зала 10 
Зала „Музика” Арфа – 45 мин.
между 15:00 – 18:00
• 
Зала „Language Academy”• Английски език с Алис (А2-B2 деца)
15:00 – 16:30
• 
15:30Зала 1Хип-хоп и модерни танци 5-9 год.
15:30 – 16:30
Цирк – юнисайкъл,
жонглиране и акробатика деца
15:30 – 17:00
Хип-хоп и модерни танци 5-9 год.
15:30 – 16:30
• Хип-хоп и модерни танци 10-18 г.
15:30 – 16:30
• 
Зала 2Хип-хоп и модерни танци 10-18 г.
15:30 – 16:30
Зала 3Спортни танци
(3-7 год.)
15:30 – 16:30
• 
Зала 4Архитектурна работилница
15:30 – 17:00
Зала 10 Разговорен английски деца
15:30 – 17:00
Зала „Естествени науки”Ателие по Керамика деца
15:30 – 17:00
Зала „Изкуства” Ним – фотография, анимация, кино и телевизия- деца
15:30 – 17:00
Рисуване със Севда деца
15:30 – 17:00
Зала „Музика” • Музикален клуб с цигулка
15:30 – 17:00
• 
Зала „Language Academy”Английски език с Алис (начинаещи)
15:30 – 17:00
• • 
16:00Зала 1• • • Цирк – юнисайкъл
16:00 – 17:30
Актьорско майсторство за възрастни 20+
16:00 – 18:00
Зала
„Изкуства” 
• Рисуване за възрастни и деца със Зори
16:00 – 19:00
17:00Зала 2Спортни танци за деца с Боряна
17:00 – 18:00
Зала 4Архитектурна работилница 5+
17:00 – 18:30
Шахматна академия-деца 5+
17:00 – 18:00
Зала
„Изкуства 2″
Рисуване със Севда – деца 5+
17:00 – 18:30
Зала „Естествени науки”Ателие „Керамика” деца/възрастни,
1-2 ч.

между 17:00 – 21:00
17:30Зала 1• Фит Клуб – стречинг
17:30 – 18:30
Зала 2• Театрално студио деца (1-4 клас)
17:30 – 19:00
Зала
„Изкуства”
Театрално студио деца (1-4 клас)
17:30 – 19:00
Руски език с Люси
17:30 – 19:00
Зала „Language Academy”Френски език с Ина-деца (начинаещи)
17:30 – 18:30
Английски език с Алис (начинаещи)
17:30 – 19:00
18:00Зала 1• Цирк – жонглиране
18:00 – 19:00
• • • 
Зала 2Разговорен немски с движение и игри
18:00 – 19:00
Спортни танци за родители и деца
18:00 – 19:00
• 
Зала 3• Индийски танци
18:00 – 19:00
• Цирк – акробатика
18:00 – 19:00
• 
18:30Зала 1У-шу
18:30 – 19:30
• У-шу
18:30 – 19:30
Фит Клуб – фет бърнинг
18:30 – 19:30
У-шу
18:30 – 19:30
Зала 2• Спортни танци (възрастни)
18:30 – 19:30
Цирк –
стойка на ръка/це 18:30 – 19:30
Ориенталски танци
18:30 – 19:30
Зала 3Класическа йога
18:30 – 19:30
• Класическа йога
18:30 – 19:30
• Интегрална йога
18:30 – 20:00
19:00Зала 1• Цирк – юнисайкъл,
19:00 – 20:00
• • • 
Зала 2Тръйбъл  фюжън
19:00 – 20:00
• • • 
19:30Зала 1У-шу
19:30 – 20:30
• У-шу
19:30 – 20:30
У-шу
19:30 – 20:30
Зала 2• Theatre Workshop English 18+
19:30 – 21:30
Индийски танци
19:30 – 20:30
Impro Theatre English 18+
19:30 – 21:00
Зала „Language Academy”Разговорен английски за възрастни с Алис
19:30 – 21:00
Разговорен английски за възрастни с Алис
19:30 – 21:00
20:30Зала 1Салса
20:30 – 21:30
Салса
20:30 – 21:30

%d блогъра харесват това: